Sport

De Biasi shuan polemikat, tregon afatin e kontratës me Kombëtaren


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:00 - 21/10/15 |
b.f

TIRANE- Trajneri i Kombëtares, Giani De Biasi shqiptare shuan polemikat e hapura në media. Në një prononcim për Sky Sport ia ka thënë se do të jetë në krye të Kombëtares shqiptare deri në fund të vitit 2017. Ish trajneri i disa ekipeve italiane dhe tani i Kombetares sonë ka konfirmuar se do të jetë në krye të ekipit kuqezi edhe për dy vite të tjera. “Kontrata ime rinovohet automatikisht deri në vitin 2017”, ka thënë ai. Tani do të diskutojmë disa gjëra të tjera, sepse deri tani kam fituar pak”, ka deklaruar trajneri italian, Giani De Biasi për Sky Sports.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas