InstaBIZ

David Beckham flet publikisht për problemet e martesës me Victoria Beckham


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:47 - 18/10/18 |
el ida

 David Beckham pranon se marrëdhënia e tij me bashkëshorten Victoria është gjatë gjithë kohës një punë e vështirë dhe me mund.

 Gjatë një interviste për “The Sunday Project”, ish-futbollisti u shpreh se gjërat bëhen më të komplikuar kur dy njerëz janë të martuar për shumë kohë.

“Kur je i martuar për aq kohë sa kemi ne, është gjithmonë shumë punë. Gjërat bëhen më të komplikuara”, thotë David.

Kjo deklaratë vjen vetëm pak javë pasi ai mungoi në kopertinën e “Vogue”, gjë që lindi dyshimet se dyshja mund të ishte drejt ndarjes.

Victoria u shfaq në kover me katër fëmijët Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper, duke e prezantuar veten në pamje të parë si një nënë beqare.

 

Po ashtu në qershor nisën thashethemet se çifti ishte drejt divorcit, të cilat David dhe Victoria i cilësuan si pa lidhje. Ata u martuan në Irlandë në vitin 1999, dy vite pasi nisën lidhjen e tyre në 1997-n.

Burimi: Icon

Pas