Bota

Dalin regjistrimet, motra e Trump: Ai është mizor dhe hipokrit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:38 - 23/08/20 |
Opi Nion

Një njeri mizor, gënjeshtar, hipokrit, pa parime dhe që nuk lexon. Me këto fjalë Maryanna Trump Barry, motra e madhe e Donald Trump përshkruan të vëllanë, sipas një serie regjistrimesh të kryera në mënyrë të fshehtë nga mbesa Mary Trump, autore e një libri kritik mbi xhaxhain, shkruan Ansa.

15 orë regjistrime, të realizuara mes viteve 2018 dhe 2019 janë shpërndarë nga Washington Post në prag të konventës republikane.

Barry nuk i ka bërë kurrë publike mosmarrëveshjet e saj me presidentin dhe komentet e saj janë më të ashprat të bëra nga motrat dhe vëllezërit e prisidentit./Opinion.al

Pas