Kronikë

Itali/Rrëzohet nga skela duke lyer, humb jetën 50-vjeçari shqiptar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:55 - 23/08/20 |
Opi Nion

Një 50 vjeçar shqiptar ka humbur jeten në Itali, ndërsa ka rënë nga skela ku ishte duke punuar. Ngjarja ka ndodhur të premten në mbrëmje në San Giovanni al Natisone, ndërsa nuk bëhet i ditur identiteti i viktimës.

Mediat italiane raportojnë se ai kishte shkuar për të vizituar të afërm të tij të cilët ishte duke i ndihmuar  në procesin e lyerjes së kompanisë. Aksidenti ka ndodhur gjatë punës dhe për arsye ende të panjohura ai është rrëzuar. Policia ka thënë se rasti po hetohet./Opinion.al

Pas