Aktualitet

Ç’po ndodh në Fushë-Kuqe, pamje të automjeteve të policisë rreth banesës së Vis MartinajBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:56 - 26/12/22 |
Opi Nion

Këto janë pamjet e automjeteve dhe të forcave të shumta të policisë që kanë rrethuar gjithë lagjen ku ndodhet banesa e Ervis Martinaj në fshatin Fushë-Kuqe të Kurbinit.

Efektivë të RENEA-s dhe FNSH-së po kryejnë kontrollet që janë shtrirë në të gjithë zonën.

Ende nuk dihet se cili është objektivi i kontrolleve.

Ervis Martinaj është raportuar i zhdukur më 9 gusht, nga familjarët të cilët kallzuan në polici se kishin humbur kontaktet më Mbretin e basteve.

Pas