Aktualitet

COVID në Policinë e Shtetit, infektohet numri dy i ‘Rendit’ në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:45 - 22/11/20 |
Al Do

Vijojnë infektimet me COVID në radhët e drejtuesve të Policisë së Shtetit.

Mësohet se i infektuar është edhe zv.drejtori i Rendit i Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, Dhimitraq Ziu.

Ai është në gjendje të stabilizuar dhe po trajtohet prej dy ditësh në banesën e tij.

Dy ditë më parë u njoftua se edhe kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është infektuart me COVID-19. Ai gjithashtu po kurohet në banesë.

Në vendin e tij është komanduar zëvendës drejtori i Policisë, Albert Dervishaj. /Opinion.al

Pas