Kryesore

Covid-19 në Kosovë, 1 rast i ri dhe asnjë viktimë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:55 - 18/10/21 |
Opi Nion

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë njofton se vetëm një qytetar ka rezultuar pozitiv me Covid-19 nga 1.419 testime të kryera.

Ndërkohë gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

PO ashtu, bëhet me dije se sot janë shëruar 42 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 156.936.

Në të gjithë vendin numri i rasteve aktive është 632./Opinion.al

Pas