Aktualitet

COVID-19/ Ja sa persona janë shëruar në 24 orët e fundit në Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:41 - 07/10/20 |
Opi Nion

Shqipëria vijon të përballet me rritje të numrit të personave të infektuar me COVID-19. Por, krahas rasteve të reja është rritur dhe numri i personave të cilët kanë mposhtur koronavirusin

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shëruar 150 qytetarë.

“Gjatë 24 orëve të fundit, 150 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm!”-shkruan Manastirliu./ Opinion.al

Pas