Aktualitet

Conference League/ Të tjerë tifozë mbërrijnë në Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:38 - 25/05/22 |
Opi Nion

Dy tragetë të linjës së Barit kanë mbërritur në portin e Durrësit, duke sjellë në vendin tifozët që do të ndjekin ndeshjen mes Feyenoord-it dhe Romës në orën 21:00.

Bëhet me dije se kanë qenë 1100 pasagjerë të tifozëve Romës të cilët kanë ardhur me linjën e tragetit Bari-Tiranë.

Gjithashtu pritet që me tragetin e Ankonës të vijnë edhe 214 udhëtarë.

Pas