-Shëndeti

Coca –Cola “armiku” numër një i zemrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 03/11/15 |
root

Në rast se pini qoftë edhe një Coca-Cola në ditë, ju do të keni probleme me zemrën tuaj. Ky është përfundimi që ka dalë nga një studim i fundit, në të cilin thuhet se të gjithë ata që pinë qoftë edhe një kanaçe Cola në ditë, janë të rrezikuar nga sëmundjet e zemrës. Janë marrë në shqyrtim 42.000 meshkuj dhe është vëne re se 23% e tyre, kanë patur probleme me zemrën nga kjo pije freskuese.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas