InstaBIZ

Fansat sulmojnë Elvanën: Mos u bëj raciste


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:22 - 03/11/15 |
root

Fotot e fundit të Elvana Gjatës, ku ajo shfaqet e veshur si indiane, kanë mërzitur shumë ndjekësit e saj të huaj në rrjetet sociale dhe vecënërisht ata indianë. Në komente të ndryshem ata shprehen të indinjuar për këtë look të ri të këngëtares. Shumë prej tyre e kanë quajtur atë raciste dhe njohëse jo të mirë të kësaj kulture.

 

 

Ndërkohë që emra të njohur të ekranit apo edhe kolege të këngëtares se kanë komplimetuar shumë këtë set të ri të ri të këngëtares, i cili është realizuar nga fotografi shqiptar në Itali, Eugenio Qose.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas