InstaBIZ

Çiljeta & Marina Vjollca, kryesojnë listën e femrave seksi shqiptare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 11/11/15 |
root

Rezultatet aktuale të sondazhit të Opinion.al se cila është vajza më seksi në Shqipëri, kanë aktualisht dy bukuroshe që duket se janë në garë të fortë më njëra-tjetrën. Moderatorja e Top Channel, Marina Vjollca ka aktualisht 14,8 % votues, pasuar nga këngëtarja Çiljeta Xhilaga me 14.6%. Sigurisht që nuk mund të qëndronte pas as këngëtarja seksi, Bleona Qereti, e cila në këto momente numëron plot 12.3% të votuesve, pasuar nga Armina Mevlani me 9%,  Luana Vjollca me 8.6% si dhe modelja, Aurela Hoxha me 8.5%. Sigurisht që sondazhi do të jetë edhe për pak kohë në faqen e Opinion. al kështu që shpejtoni të votoni të preferuarën tuaj.

KOMENTO (118)

Shkruaj nje koment

  1. ciljjettttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eshte dhe nuk dua tjetwer ti jap voton :) :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) <3 <3 <3 ciljeta
    te puth fort ciljeta

  2. Une personalisht dua qe Ciljeta te fitoj , ajo ka nje bukuri te rralle , bukuri qe te mbetet ne kujtese, origjinale dhe shume e thjeshte 10000 here ciljeta ! Faleminderit

  3. ciljeta eshte edhe natyrale jo marina qe eshte e bere me operacione e gjitha .verehet dicka e ver8 dhe ciljeta eshte jo keto te tjera qe te shikosh fotot e tyra me pare ta shpifnin per to rrofshin operacionet

  4. SIGURISHT QE GRUAJA E GETIT ESHTE MARINA MY LOVEEEEE YOU ARE AMAZING MOS I DEGJO TE TJERET JO CILJETA JO BLEONA BLEONA ESHTE KREJT OPERACIONE LEJE MO CILJETA TII JE NATYRAL I LOVEE TE DUA SHUME NJE FANCE E JOTJAAA JEE MREKULLI E BERE NGA ZOTI TE PUTH SHUME

Pas