-Jetë dhe Stil

Nga obeze në miss, çdo gjë është e mundur, por si?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 11/11/15 |
b.f

 

Kjo që shihni në foto është Cheryl Blythe dhe ja ka dalë të ndryshojë jetën e saj. Një shembull frymëzimi për këdo që po kalon momente të vështira me humbjen në peshë. Ishin të shumtë mjeket që i ofruan të kryente kirurgji plastike por ajo u përgjigj me një fjali, ” unë do t’ja dal me forcat e mia”.

dobesimi

Transformimi i saj ndodhi në 18 muaj.

Cheryl-Blythe (1)11

Ka qenë një urdher që i dha mjeku i saj për t’u dobësuar pasi në të kundërt rrezikonte edhe jeten. Shikoni si duket ajo tani…

dobesimi2

Shtatzania e saj e pare ne moshën 33 vjeçare e bëri të dukej kështu

Cheryl-Blythe (1)22222

Ajo tani ka një jetë të re për të cilen ndihet shume krenre.

Cheryl-Blythe (1)3333

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas