InstaBIZ

Ciljeta, këngë për të pasmet bombastike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:53 - 20/11/15 |
root

Çiljeta është komentuar gjithmonë për të ‘parat’ e saj (gjoksin), por tani këngëtarja do ta çojë vëmendjen tek të pasmet.

Çiljeta ka zgjedhur Filloreta Raçi dhe Koli OTR për të sjellë këngën që do të titullohet “Big Big Booty”, xhirimet e së cilës janë në përfundim e sipër.

Kënga është punuar nga Elgit Doda dhe pritet të publikohet së shpejti në tregun muzikor.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas