InstaBIZ

Miriam Cani shfaq për herë të parë barkun në publik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:46 - 20/11/15 |
root

Miriam Cani gjatë shtatzënisë u zhduk nga jeta publike, por për herë të parë ka treguar barkun e saj të fryrë.  Këngëtarja i është rikthyer jetës pranë familjarëve të saj në Gjermani, pasi “sekretin” e pamjes në ditët e fundit të shtatzënisë ia ka zbuluar i ati. Këngëtarja Miriam Cani dhe kantautori Alban Skënderaj, janë në pritje të vajzës së tyre të parë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas