InstaBIZ

Ja femrat seksi të Kosovës dhe Maqedonisë?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:08 - 10/11/15 |
root

Mbrëmë risollëm edhe njëherë në memorien tuaj femrat më seksi të Shqipërisë, ndërsa sot duam t’iu tregojmë se cilat janë vajzat më seksi të Kosovës dhe të Maqedonisë.

Adelina & Zanfina Ismaili

Ka bërë revolucion në muzikën shqiptare me performancat dhe look-un e saj. Miss Kosova dhe këngëtarja, Adelina Ismajli përpos bukurisë së saj, është cilësuar si një femër tejet seksi. Provokuese dhe shumë sensuale është cilësuar edhe motra e saj e vogël, Zanfina.

21

Genta Ismajli

Në vitet 2000 shoëbizi-t shqiptar do ti shtohej një tjetër këngëtare seksi dhe kjo ishte Genta Ismajli. Genta është komentuar gjithnjë për format e saj të kolme alla “J.Lo”.

3

Afërdita Dreshaj

Bukuroshja shqiptare e Malit të Zi, është një nga modelet më seksi. Jo më kot u gjend në dhomën e aktorit Leonardo Di Caprio, dy vite më parë. Dreshaj është duke e zhvilluar karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

5

Dafina Zeqiri

Këngëtarja RnB, është jo vetëm e talentuar por edhe shumë seksi. Format e saj të palestruara na i vërtetojnë më së miri këtë fakt.

6

Tuna

“Zogu më i mirë prej krejtëve” pas përfundimit të spektaklit “Dancing With The Stars”, fitoi jo vetëm një kupë por edhe një super trup. Ajo humbi shumë kile dhe tashmë format e saj trupore janë perfekte.

4

 

Adelina Tahiri

Krahas muzikës është komentuar gjithnjë si një vajzë shumë seksi dhe provokuese. Këtë aset që ka Adelina Tahiri e ka shfrytëzuar më së miri edhe në klipet e saj.

9

Nora & Era Istrefi

Ajo është aktualisht nënë e një vajze, por mbetet përsëri në formë të shkëlqyer. Nora Istrefi cilësohet nga publiku si femra me trupin më seksi. Por nuk mbetet pas as motra e saj e vogël, Era Istrefi. Përvecse është konsideruar si fenomen i muzikës shqiptare, Era është komentuar edhe për veshjet dhe komportimet e saj seksi.

1011

Liberta Spahiu

Një tjetër femër shumë seksi nga Kosova, është edhe moderatorja e “Prive” në Klan Kosova, Liberta Spahiu.

12

Morena Taraku

Modele, këngëtare dhe shumë seksi. Morena Taraku vajza më e ndjekur në rrjetet sociale ka fituar shumë simpatizantë, për shkak të fotografive provokuese që publikon në rrjetet sociale.

14

 

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas