Te Fundit

Ish i përndjekuri mbi vinç, kërkon paratë e burgut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:24 - 10/11/15 |
b.f

Xhemal Zhuri, ish i përndjekur politik, është personi i cili ka hipur këtë mbrëmje në vinç dhe kërcënon se do të hidhet prej aty. Kjo është hera e dytë që Xhemal Zhuri hipën në vinç, në atë që ndodhet në pallatin 25 katësh pranë Ushtarit të Panjohur. Zhuri, baba i dy fëmijëve edhe më parë ka qenë pjesë e protestave të vazhdueshme të ish të të përndjekurve politike, ku ka kërkuar të shlyhen këstet e papaguara të dëmshpërblimit të viteve të burgut.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas