InstaBIZ

“Cifti simpatik” Roza dhe Stine, fituesit e DWMBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:16 - 16/11/15 |
root

“Cifti simpatik” Roza Lati dhe Stine u shpallen fituesit e nates se 9-te te ” Dance With Me”.

Pervecse moren kupen e DWM, Roza dhe Stine shijuan edhe nje moment interesant ne skene. Roza kendoi kengen “Cifti simpatik”, hiti me i klikuar i momentit ne You Tube . Me kete projekt Stine rikthehet pas shume vitesh ne KM dhe ne muziken shqiptare, ku kishte vendosur te bente nje pauze.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas