Te Fundit

Video/Imamët e arrestuar, si e kërcënuan gjyqtaren?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:16 - 16/11/15 |
b.f

Kjo është video, ky imamët e arrestuar kërcënuan gjyqtaren Liljana Baku, në sallën e gjyqit duke i thënë se do ti vinte radha edhe saj.

 

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Une jam mysliman por nga njeher jane do fjale qe lexosha ne kuran qe Kishin 2 kuptime Te ndryshme. Po e lexove me thelb asht e rrezikshme! Kij kujdes. Te tan jane mysliman Te mire derisa nje dite ndezen e bajn “pufff”!!!!

  2. Z.Blendi ata jan thjeshte disa njerez te thjesht dhe nuk kane lidhje fare me isis ato bejne kercenime te kota un jam mysliman por ne kuran nuk thote qe myslimanet te vrasin por te respektojne Allahun

Pas