InstaBIZ

Chris Brown zbulon foton dhe emrin e djalit të tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:26 - 12/12/19 |
xhu lia

Këngëtari i njohur Chris Brown është bërë baba për herë të dytë më 20 nëntor të këtij viti. Ai dhe ish e dashura Ammika Harris kanë sjellë në jetë një djalë.

Vetëm gjatë ditëve të fundit Chris ka publikuar për herë të parë një foto të të voglit dhe gjithashtu ka zbuluar edhe emrin e tij.

Brown publikoi një foto të këmbës së të voglit të tij dhe krahas saj ka shkruar :“Aeko Catori Brown”.

Gjithashtu ai është baba edhe i një vajze të vogël 5-vjeçare me Nia Guzman, të quajtur Royalty./Opinion.al/

Pas