InstaBIZ

Çfarë ndodhi në skenë, Kim dhe Kendall bëhen objekt talljeje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:20 - 23/09/19 |
el ida

Kim dhe Kendall u tallën në ceremoninë e çmimeve “Emmy” dhe pamja s’duhet humbur! (VIDEO)

Kim Kardashian dhe Kendall Jenner u bënë objekt talljeje në ceremoninë e çmimeve “Emmy 2019”. Motrat e famshme u ngjitën në skenë për të prezantuar fituesin e çmimit për TV Outality Reality, por diçka ndodhi dhe i gjithë publiku, qeshi me to.

Momenti i sikletshëm ndodhi kur Kim tha: “Familja jonë e di mirë se sa i parezistueshëm mund të bëhet televizioni kur në qendër janë njerëz e vertet, që janë vetvetja”.

“Duke i treguar historitë e tyre pa filtra dhe të pa skenar”, shtoi Kendall ndërsa pa mbaruar mirë fjalinë, nga salla u dëgjuan të qeshurat e publikut.

Kendall dhe Kim vazhduan me po të njëjtën mimikë fytyre të prezantonin, por sigurisht që dukeshin vërtet të inatosura dhe ky moment nuk u shpëtoi njerëzve në Twitter të cilët shpërthyen në reagime.

E pra, kur familja Kardashian-Jenner flet mbi të qenurit vetvetja, njerëzit thjesht nuk mund ta përballojnë. Klani Kardashian-Jenner akuzohet vazhdimisht për ngjarje të trilluara dhe aktrim në reality shown e tyre “Keeping Up With the Kardashians”./Opinion.al

 

Pas