Life Style

Çfarë i bëri gratë afrikane të “shkriheshin” së qeshuriBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:18 - 20/11/21 |
Opi Nion

Ndalesa e radhës e Check In ishte Botswana, në Afrikën e Jugut. Albana Nanaj së bashku me Blendi Feziun dhe grupin e xhirimit përcollën aventurat e tyre gjatë këtij udhëtimi.

Një moment plot humor ishte dhe ky kur ndaluan tek disa shitëse ambulante, të cilave Nanaj u tha se u kishte sjellë burra nga Europa dhe duhet të zgjidhnin njërin prej tyre…

-Jeni të gjithë nga Europa?

Albana Nanaj: Kam sjellë 3 burra për ty, zgjidh!

-Duhet të zgjedh unë?

Albana Nanaj: Cili do jetë fatlumi?

-I dua të gjithë

Albana Nanaj: Nuk kemi shumë kohë

-Ah prit. Dua të mendohem

Albana Nanaj: Duhet të zgjedhësh tani!

-Dua këtë.

Albana Nanaj: E paska me ty, hajde ti leji llafet.

Blendi Fevziu: Ja tek jam!/ Burimi: Tv Klan

Pas