Sport

Çeki-Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:16 - 08/06/21 |
Opi Nion

Mbrëmjen e sotme Shqipëria do të luajë sfidën miqësore ndaj Republikës së Çekisë.

Edy Reja ka bërë 4 ndryshime në formacionin e kësaj sfide krahasuar me ndeshjen ndaj Uellsit, e cila u mbyll në barazim 0-0.

Nga minuta e parë në këtë ndeshje do të jenë në fushën e lojës, Veseli, Kallaku, Cikalleshi dhe Trashi.

Pas