Kronikë

Aksident në Tiranë, 5 makina përplasen tek mbikalimi i Saukut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:21 - 08/06/21 |
Opi Nion

Pesë makina janë përplasur pasditen e sotme tek mbikalimi i Saukut në Tiranë.

Mësohet se nga përplasja e automjeteve, është plagosur një nga drejtueset e mjeteve e identifikuar me inicialet I. D., rreth 28 vjeçe.

E reja është transportuar në spital për të marrë mjekimin e nevojshëm dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas