InstaBIZ

Capital T vjen në bashkëpunim me një këngëtare,zbuloni për kë bëhet fjalë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:35 - 17/09/18 |
el ida

Shumë shpejt Capital T do të publikojë një këngë të re.

Këtë rradhë ai ka zgjedhur të vijë në një bashkëpunim me Arta Memedin.

Lajmin e zbuloi vetë Arta, përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram.

Arta etiketoi Capital-in dhe bëri të ditur që do të publikojnë këngën e re ,të mërkurën në orën 18:00.

Nuk ka asnjë detaj tjetër në lidhje me bashkëpunimin ,megjithatë ajo që dihet është se do të jetë një super-duet .

Pas