InstaBIZ

Aktorja shqiptare poston fotografitë e dasmës,gjithçka duket si përrallë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:50 - 17/09/18 |
el ida

Eliza Dushku është martuar me të fejuarin e saj, Peter Palandjian.

Aktorja shqiptare 37-vjeçare dhe i fejuari 57-vjeçar, kurorëzuan dashurinë ë  tyre muajin e kaluar , më 18 gusht . Eliza konfirmoi lajmin duke postuar një sërë  fotografish  të dasmës në llogarinë e saj në Instagram.

Nga fotografitë e postuara gjithçka duket si përrallë,lule natyrale,buzëqeshje,mikesha dhe një fustan mahnitës.

Aktorja e përshkroi postin me ‘08.18.18’ duke bashkëngjitur një zemër në formë emoji.

Ajo gjithashtu konfirmoi se ceremonia e dasmës u zhvillua në Boston.

 

View this post on Instagram

 

♥️♥️ 8.18.18

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku) on

Pas