Aktualitet

Çani: Je dinaku me i madh që ekziston! Si reagoi Rama


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:53 - 19/10/18 |
b.f

Gazetari Arian Çani në intervistën me kryeministrin Edi Rama e ka cilësuar atë si dinaku më i madh që ekziston.

Kjo nofkë e gazetarit Çani duket se u prit mirë nga kreu i qeverisë i cili filloi të buzëqeshte, teksa ata po flisnin për bastet dhe për paketën anti-shpifje.

Pas