InstaBIZ

Pas fotos me Vis Bajraktarin, Lori Hoxha merr surprizën e radhës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:22 - 19/10/18 |
b.f

Vis Bajraktari zgjodhi ta urojë partneren e tij Lorin për ditëlindje, me një dedikim mjaft romantik në Instagram. Në përgjithësi Lori dhe Visi janë një çift shumë diskret dhe rrallë herë shohim postime për njëri-tjetrin në profilet e tyre përkatëse në Instagram

Por ky i fundit i ka thyer të gjitha pritshmëritë duke postuar një foto ku shfaqet duke mbajtur Lorin në prehër dhe i bën një dedikim romantik.

Mirëpo nëse keni menduar se dhuratën më të mirë për ditëlindjen ia ka bërë Visi, gaboheni pasi dhurata më e bukur për Lorin është pikërisht London Noor Liço.

“Nuk e kisha menduar kurrë që një kokëkuq i vogël do të ishte dhurata më e përsosur për çdo ditëlindje. Familja ime është bekimi im më i madh dhe falënderoj universin për një tjetër vit”, shkroi Lori në një foto të tortës së ditëlindjës së saj, por që aty pranë qëndron “kokëkuqi” London.

 

Pas