Aktualitet

Çani akuzohet se u merr lekë të ftuarveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:39 - 30/04/16 |
b.f

Këtë të premte në Zonë e Lirë u promovua videoklipi i ri nga Kallashi dhe Xhesika Ndoj. Dyshja provokuese u shfaqën që hyrje të emisionit. Për më shumë se një orë, gazetari u mor me bjonden nga Puka, ndërsa me të mbaruar punë me to, ftoi në studio një tjetër këngëtare.

Gugu erdhi menjëherë pasi Xhesika dhe Kallashi lanë studion e “Zonë e Lirë”.

Ky fakt duket se e mërziti 23-vjeçaren nga Lezha, e cila tha se ishte programuar ajo për hapjen e emisionit, pra e para. Gugu guxoi ta akuzojë Çanin, duke aluduar se Xhesika Ndoj mund t’i ketë dhënë para, që të dilte në pjesën e parë të emisionit.

“Isha unë e ftuara e parë e emisionit. Unë e di se i do shumë lekët, – tha Gugu.

“Unë e bëj pa lekë emisionin. Unë nuk marr asnjëherë lekë, e di. Ishte ti e para po s’e nisja dot me ty se ato ishin të dyja bashkë, e di që je bërë pak xheloze”, ju përgjigj Çani.

Versionit të Gugu-t duket se i beson edhe aktori i humorit Albano Bogdo i cili postoi në facebook: “Eh more arjan cani…te lumte bytha…u bere milioner duke nxjerre mut ne televizor”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas