InstaBIZ

Britney Spears humb fëmijën:  Është një moment shkatërrues


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:09 - 15/05/22 |
Opi Nion

Britney Spears bëri një njoftim të trishtë të shtunën, kur në një mesazh të përbashkët në llogarinë e saj në Instagram, u tha fansave të saj se ajo dhe i fejuari i saj, Sam Asghari kanë humbur fëmijën.

“Me pikëllimin tonë më të thellë duhet të njoftojmë se kemi humbur fëmijën tone të mrekullueshëm në fillimet e shtazënisë”, ka shkruar Spears. “Ky është një moment shkatërrues  për çdo prind. Ndoshta nuk duhej ta kishim publikuar ah herët lajmin e shtazënisë, por ishte një emocion që donim ta ndanim. Dashuria për njëri-tjetrin është forca jonë. Ne do të vazhdojmë të përpiqemi të zgjerojmë familjen tonë të bukur. Jemi mirënjohës për të gjithë mbështetjen tuaj. Ju lutemi për privatësi gjatë këtij momenti të vështirë”, thuhet në mesazhin e nënshkruar nga Sam dhe Britney.

Spears njoftoi shtatzëninë në prill. Çifti e kishte shprehur hapur dëshirën për të krijuar familje. Këngëtarja është nënë e dy djemve adoleshentë me ish-bashkëshortin e saj Kevin Federline./Opinion.al

Pas