Kronikë

Brenda Fiatit me targa TR, ende i paidentifikuar i riu që u vra në Vlorë  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:48 - 21/08/21 |
Opi Nion

Mbetet ende I paidentifikuar 25-vjeçari që u gjet I vrarë me armë zjarri në Babicë të Vlorës. Ndërsa trupi është dërguar në morgun e qytetit nuk ka ende persona të afërt që të jenë interesuar pranë këtij institucioni.

Mësohet se trupi i pajetë u gjet brenda mjetit në orën 7.35 të mëngjesit të së shtunës, në një zonë me pak qarkullim, pasi policia u njoftua nga kalimtarë rastësorë.

Ndërkohë në media kanë dalë edhe pamjet e mjetit ku u gjet trupi i pajete dhe bëhet fjalë për një Fiat Punto ngjyrë jeshile me targa TR 3784 R./Opinion.al

 

Pas