Te Fundit

Bombë në metronë e Romës, çfarë po ndodh?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:52 - 19/11/15 |
b.f

Nje pako e dyshuar është gjetur në stacion në metronë e Romës.  Në vendngjarje kanë mbërritur forca te shumta të policsë ndërkohë që është bllokuar linja mes Terminit dhe Otaviannos. Pako është gjetur nga ana e policisë e cila ka shpallur gjendjen e emergjencës.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas