InstaBIZ

Dj Blunt & Real 1 ndjekin shembullin e Beyonce…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:52 - 06/05/16 |
root

Dj Blunt dhe Real 1 tashmë kanë një profil të përbashkët në Instagram. Dy këngëtarët kanë vendosur të bashkojnë fansat e gjithsecilit, duke qenë se gjithnjë kanë funksionuar si një dyshe e suksesshme.

Por ajo që vëmë re është se ata nuk ndjekin asnjë nga kolegët dhe miqtë e tyre në Instagram. Mesa duket këngëtaret kanë vendosur të ndjekin shembullin e Beyonce, e cila nuk ndjekë asnjë personazh, por ndërkohë ka miliona fansa që e ndjekin atë.

2

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas