InstaBIZ

Bleona rikthehet në Tiranë, ja programi televiziv ku do të shfaqet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:30 - 13/11/21 |
Opi Nion

Me sa duket ka vendosur të jetë në Shqipëri për disa kohë. Pas një mungese relativisht të gjatë me angazhime në ekranet shqiptare Bleona duket se nuk ka mundur t’i thotë jo ftesës së Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës.

Sikurse bëhet e ditur përmes një publikimi në faqen Instagram, këngëtarja do të jetë një nga opinionistet e programit “Love Story” që do të nisë të mbrëmjen e së hënës në ekranin e TV Klan./Opinion.al

Pas