InstaBIZ

Bleona realizon ëndrrën, e gjeni në MTV


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:34 - 08/10/15 |
root

Ashtu siç kishte paralajmëruar më parë kënga e fundit e këngëtares mjaft të komentuar Bleona Qereti do të publikohet në MTV. Bleona e ka ndarë këtë çast me fansat e saj në Instagram duke publikuar një foto. Ndërkohë pritet që kënga “Take You Over”  të publikohet në orën 07:00 të mëngjesit, në orën 15:00 të mesditës dhe në orën 23:00 në mbrëmje në datën 9 tetor me plot 25 milionë shikues.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas