InstaBIZ

Ermal Mamaqi-tifozave kuq e zi: Aman na lini të fitojmë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:40 - 08/10/15 |
root

Komediani më i famshëm në Shqipëri, Ermal Mamaqi i është drejtuar të gjithë ndjekësve të tij ne rrjetin social “Facebook” dhe “Instagram” që përbëjnë gati gjysmën e popullsisë (1.6 milionë fansa) të mos sjellin probleme në stadium. Sot në “Elbasan Arena” mbahet ndeshja e shumëpërfolur Shqipëri-Serbi dhe gjithë vëmendja e Europës është e kthyer nga ne, ndaj edhe është shumë e nevojshme të tregojmë qytetari në rradhët e tifozerisë.

ermali per ndeshjen

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas