InstaBIZ

Bleona në mbështetje të Trump, shoqërohet nga zyrtari i rëndësishëm


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:01 - 23/10/20 |
Opi Nion

Bleona Qereti tashmë ka dalë hapur në mbështetje të presidentit Donald Trump për zgjedhjet presidenciale që do të zhvillohen në SHBA më 3 nëntor.

Këngëtarja që prej vitesh jeton në SHBA, është fotografuar teksa ndjek debatin mes Trump dhe rivalit të tij demokrat, Joe Biden.

Siç shihet në foto, Bleona është nën shoqërinë e Marc Lotter, drejtor i komunikimeve strategjike për fushatën presidenciale të Donald Trump.

Kujtojmë se, Trump dhe Biden zhvilluan debatin e tyre të fundit para zgjedhjeve të nëntorit, ku debatuan për strategjinë që SHBA do të ndjek për pandeminë COVID-19, taksat, emigrantët si dhe për rritjen ekonomike të vendit./ Opinion.al

Pas