-Jetë dhe Stil

Biondet, brunet dhe flokëkuqet… bisha në seks dhe të mira në shtrat?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:47 - 30/04/16 |
b.f

Keni menduar që ngjyra e flokëve nuk ka kurrfarë lidhje me seksin? E pra, e keni gabim!

Të dhënat më të reja tregojnë që ngjyra e flokëve mund të ndikojë në jetën seksuale të femrave.

Hulumtimi i bërë nga portali Match.com me 6000 femra, zbulon se cilat dama kanë më shumë “aksione” në krahasim me atë se cilën ngjyrë të flokëve kanë, qoftë natyrale, qoftë artificiale.

Dhe, siç është treguar, meshkujt me arsye më shumë i duan biondet! – transmeton Telegrafi.

27% e biondeve mendojnë për seksin disa herë në javë ndërsa zeshkanet ishin 24% dhe 22% flokëkuqet.

60% e biondeve pranuan se e kishin bërë “një të shpejtë”, pra një aventurë për një antë të vetme ndërsa brunet ishin 51%, kokëkuqet 51% dhe 43% zeshkanet.

Biondet gjithashtu kanë një numër më të lartë partnerësh se femrat e tjera.

Një bionde kishte mesatarisht 10.1 partnerë, flokëkuqet 9.4 dhe zeshkanet 8.2%.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas