Kronikë

Bien nga lartësia, humbin jetën dy persona në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:58 - 19/09/21 |
Opi Nion

Dy viktima janë shënuar brenda pak minutash sot në Tiranë.

Policia njofton se dy të moshuar kanë rënë nga lartësia në dy zona të të ndryshme të kryeqytetit dhe kanë ndërruar jetë.

Rreth orës 14:00 L.K., dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Nga deklarimet paraprake të familjarëve dyshohet se ky shtetas kurohej nga depresioni.

Ndërsa rasti i dytë është regjistruar rreth orës 14:10, në rrugën “Muhamet Gjollesha”, ku dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi V. K., 77 vjeç.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve./Opinion.al

Pas