Aktualitet

Bie zjarr në Spitalin e FieritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:27 - 06/07/22 |
Opi Nion

Zjarr ka rënë këtë mëngjes në Spitalin e Fierit. Sipas informacioneve paraprake, është përfshirë në flakë reparti i Imazherisë.

Mësohet se policia dhe zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur shuarjen e zjarrit.

Ndërsa grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sot, rreth orës 10:00, në spitalin Rajonal Fier, në repartin e grafisë, ka rënë zjarr.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit”,-njofton policia./Opinion.al

Pas