Kronikë

Rrëzohet nga lartësia e një bordure, humb jetën 40-vjeçari në VlorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:46 - 16/08/22 |
Opi Nion

Një burrë rreth moshës 40-vjeç ka humbur jetën ditën e sotme pasi dyshohet se është rrëzuar nga lartësia e një bordure në shkallët e Kuzum Baba-së.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur  rreth orës 16:30 në lagjen “Hajro Çakërri”, në Vlorë, ndërsa nuk dihet ende identiteti i viktimës.

Uniformat blu ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin e personit dhe  për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Më datë 16.08.2022, rreth orës 16:30, në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë, në shkallët e Kuzum Baba-së, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga lartësia e një bordure, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 40 vjeç”, njofton policia.

 

Pas