Kronikë

Bie nga kati i tretë i hotelit, 10-vjeçari polak në gjendje të rëndëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:30 - 08/08/22 |
Opi Nion

Një fëmijë polak 10 vjeç ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i katit të tretë të një hoteli. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në Shkëmbin e Kavajës në Durrës.

Fëmija është transportuar në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Rreth  orës 22:50, te Shkëmbi i Kavajës, Durrës, dyshohet se aksidentalisht  ka rënë nga ballkoni i katit të tretë të një hoteli, një  10 vjeçar, polak, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital”, thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas