Kronikë

Bie në kontakt me energjinë, humb jetën 40-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:58 - 03/10/21 |
Opi Nion

Një 40-vjeçar ka ndërruar jetë teksa ka qenë duke kryer punime elektrike në shtëpinë e një personi tjetër. Sipas policisë, I. C. ka rënë në kontakt me rrymën e për pasojë ka ndërruar jetë.

“Më datë 03.10.2021, rreth orës 19:45, dyshohet se shtetasi I. C., rreth 40 vjeç, duke kryer punime elektrike në banesën e shtetasit F. K., ka rënë në kontakt me rrymën elektrike e për pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Pas