Aktualitet

Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 14-vjeçari në Vaun e DejësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:32 - 16/08/22 |
Opi Nion

Një 14-vjeçar ka humbur jetën në banesën e tij  pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike .

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Barbullush, të Vaut të Dejës, rreth orës 14:45.

Ndërkohë, në vendngjarje ndodhet policia që po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush, Vau i Dejës, shtetasi i mitur E. A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje”, njofton policia.

Pas