Kronikë

Bie aksidentalisht në përrua, ndërron jetë 58-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:02 - 29/11/21 |
Opi Nion

Një 58-vjeçar ka rënë aksidentalisht në përrua duke kullotur bagëtitë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00, në vendin e quajtur Guvel, fshati Tatzat.

“Delvinë/Informacion paraprak rreth orës 19:00, në vendin e quajtur Guvel, fshati Tatzat.
Më datë  29.11.2021,  rreth orës 19:00, në vendin e quajtur Guvel, fshati Tatzat, shtetasi Sh.Q., 58 vjeç, duke kullotur bagëtitë e tij,  dyshohet se aksidentalisht ka rënë në përrua dhe për pasojë  ka ndërruar jetë”, njofton Policia. 

 Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të  ngjarjes”./Opinion.al

Pas