Bota

Biden po fle? Video bëhet virale në rrjet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:20 - 29/08/21 |
Opi Nion

SHBA dhe Izraeli forcuan së fundmi partneritetin e tyre gjatë një takimi midis Presidentit Joe Biden dhe Kryeministrit Naftali Bennett në Shtëpinë e Bardhë.

Edhe pse takimi në përgjithësi mes palëve ishte i frytshëm, sidoqoftë një video është bërë virale në rrjet.

Në një video që po shpërndahet gjerësisht në mediat sociale, Biden ulet me sy të mbyllur dhe kështu, duket se fle për disa minuta ndërsa Bennett flet me të.

Biden duhej të takohej me Bennett të enjten, ndërsa Shtëpia e Bardhë e shtyu atë të premten pas sulmeve vdekjeprurëse në aeroportin e Kabulit, të cilat vranë 13 trupa amerikane dhe plagosën 18 persona.

 

Pas