Bota

Biden, Papa Françesku një yll polar në botë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:56 - 31/10/21 |
Opi Nion

“Ishte një nder që takova sërish Papa Françeskun dje në Vatikan.  Dhembshuria dhe mbrojtja e tij për të varfërit dhe ata që vuajnë nga uria, konflikti dhe persekutimi është një yll polar për botën.

Shembulli i tij qoftë me ne në jetën e përditshme.” Kështu shkroi Presidenti amerikan Joe Biden në Twitter për takimin e tij me Papën dje në Vatikan./Opinion.al

Pas