InstaBIZ

Beyoncen e shoqëron Blue Ivy në premierën e “The Lion King”


               Publikuar në : 12:20 - 10/07/19 |
xhu lia

Diva e muzikës Beyonce së bashku me vajzën e saj Blue Ivy janë shfaqur në premierën e filmit “The Lion King”.

Ajo çfarë ra në sy ishte veshja e të dyjave, pasi nënë e bijë ishin kombinuar njëra-tjetrën. Beyonce kishte veshur një xhaketë-fustan të Alexander McQueen dhe e kishte kompletuar pamjen me sandale, bizhuteri dhe kristale.

E vogla Blue Ivy e ka shoqëruar të ëmën në premierë, pasi ajo është pjesë e filmit dhe ka rolin e Nalas. “The Lion King” është risjellje e filmit të animuar të vitit 1994 në një version më të përparuar sa i përkët anës vizuale./Opinion.al/

Pas