InstaBIZ

Beyonce nervoze gjatë takimit me Princ Harry dhe Meghan Markle


               Publikuar në : 18:58 - 21/07/19 |
xhu lia

Në premierën e prodhimit kinematografik “Lion King” këngëtarja e njohur Beyonce është takuar me çiftin mbretëror Meghan Markle dhe Princ Harry.

I ftuar në emisionin Jimmy Kimmel, aktori Billy Eichner ka treguar disa nga ‘prapaskenat’ e këtij takimi. Ai ka zbuluar se Beyonce ishte nervoze për takimin me Meghan Markle dhe Princ Harry, duke i habitur të gjithë me këtë deklaratë.

Më pas ai u shpreh  se arsyeja pse ishte  nervozuar ishte sepse familja mbretërore kishte dërguar një ‘email’ ku shpjegonin se si duhet të sillesh dhe t’i përshëndesësh pjesëtarët e pallatit ‘Kensington’.Takimi i tyre tërhoqi jo pak vëmendjen e të gjithë fansave në mbarë botën./Opinion.al/

Pas