Te Fundit

Bes Kallaku zbulon arsyen pse Xhensila ka plot 3 ditë që qan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:39 - 20/10/18 |
el ida

Më 12 korrik të këtij viti Xhensila u bë për herë të parë, pasi solli në jetë vogëlushen Ajka. Ajo vendosi që të shkëputej për pak kohë nga muzika. Por lajmëroi fansat e saj se kjo do të ishte e përkohshme.

Dhe ditën e sotme këngëtarja bëri njoftimin që prisnin më shumë fansat e saj, ajo i rikthehet koncerteve vetëm 3 muaj pasi u bë nënë. E tashmë ajo publikoi sërish një foto ku shfaqej krahë Besit përgjatë udhëtimit me avion. Ajo shfaqet duke pozuar me sy mbyllur dhe Besi i bën komentin epik.

“Ata sytë e enjtur që kanë 3 ditë që qajnë se do lesh vajzën vetem. Fshije komentin po deshe. Mke plas vesht.”, i shkruan ai me shaka si për të nënkuptuar se Xhensila pavarësisht se po largohet nuk ndihet e qetë se po e lë vajzën vetëm.

Pas